Jäätisepakendi kujundamise konkurss

Untitled
Untitled

Kodumaisel jäätisetootjal AS Balbiinol on hea meel kutsuda kõiki põhikooli- ja lasteaiaealisi lapsi osalema üle-eestilisele jäätisepakendi kujundamise konkursile „Minu jäätis“, mis pakub lastele võimalust ise disainida jäätisepaber – just selline, mille sees olevat jäätist nii iga laps kui ka täiskasvanu süüa tahaks!

Konkursi võidutööst valmib Balbiino vahvlikoonuses jäätise uus pakend ja parimaks valitud töö autor ning tema juhendaja saavad auhinnaks suure kastitäie võidutöö kujundusega jäätist! Võidutöö autor saab koos oma klassi või lasteaiarühmaga külastada näitust „Kuldaja värvid. Eesti klassikaline maalikunst Enn Kunila kollektsioonist“ Mikkeli muuseumis (näitus on avatud 20.03.–07.09.2014). Eksklusiivse võimalusena on võitja koos oma kaaslastega oodatud ekskursioonile Balbiino jäätisetehasesse, et näha oma kujundatud jäätise valmimist. Lisaks annab Balbiino välja mitmeid eriauhindu.

Balbiino otsib uut pakendit ehtsast koorest valmistatud vahvlikoonuses jäätisele. Kujundustööl võib olla jäätise pilt, kuid ei pea olema. Lapsed võivad lasta oma fantaasial vabalt lennata! Ka tehnika valik on vaba: oodatud on nii värvi-, viltpliiatsite, vesivärvide, tuši kui ka guaššidega tehtud tööd. Samuti võib töö valmida segatehnikas või hoopiski värvipaberite kleeptööna. Teretulnud on ka kõik teised loomingulised lahendused!

Tööd palume tuua või saata aadressil: Balbiino, Viljandi mnt 26, 11217, Tallinn, märgusõna „Minu jäätis“.

Tööde esitamise tähtaeg on 1. aprill 2014.

Vaata „Minu jäätise“ konkursi tingimusi: http://www.balbiino.ee/konkurss/